Anketcepte.com

anketcepte

anketcepte.com, pazar araştırması yapar ve araştırma yapan şirketlere çözüm ortaklığı sunar. Firmaların ihtiyaçları üzerine hazırlanmış olan soru formlarını, anketcepte.com sisteminde kayıtlı üyelerine istatistiki veri üretmek amacı ile paylaşır. Üyelerin belirlenen süre içerisinde soru formunu doldurmaları ve araştırmalara destek vermeleri ile kazandıkları “ceppara” miktarı hesaplarına aktarılır.

CepPara

“ceppara” anketcepte ‘nin para birimidir. Her “100” ceppara “1” TL yerine geçmektedir. Sistem içerisinde tarafınıza gönderilen anketleri doldurmanız karşılığında hesabınıza o anket için belirlenen ceppara miktarı aktarılır. Anket kriterlerine uygun olmasanız bile ödül olarak bir miktar ceppara kazanırsınız. “2500” ceppara’ya (25TL) ulaştığınızda profilim sayfasında bulunan “Ödeme Talebinde Bulun” butonunu kullanarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizden sonraki 3 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz banka hesabına paranız aktarılacaktır.    İlk para çekme talebinizden sonra sisteme kayıt edeceğiniz banka hesabınıza EFT/Havale yöntemi ile herhangi bir kesinti olmadan ödeme yapılacaktır.Referans Sistemi

Anketlere cevap vererek para kazanmanızın yanı sıra, arkadaşlarınızı davet ederek onların katıldığı anketlerden de para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz kazancınız da o oranda artacaktır. Davet ettiğiniz her arkadaşınızın katıldığı anketten kazandığı miktarın %5’i kadar “ceppara” hesabınıza anında aktarılıcaktır.